Ņemot vērā liepājnieku un pilsētas viesu pagājušā gadā izrādīto lielo interesi par zivju tirdziņu, arī šogad Liepājas promenādē tiks turpināta aizsāktā tradīcija –  zivju tirdziņš, kas apmeklētājiem būs pieejams sestdien, 3. maijā no plkst. 9.00, tā laikā ikviens varēs iegādāties gan svaigas, gan kūpinātas zivis.

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad zivis pircējiem nodrošinās divi Liepājas uzņēmumi – SIA “Kolumbija” un SIA “Vido”. Zivju tirdziņš Liepājas promenādē darbosies katru nedēļas nogali.

Pērn Jūras svētkos, Liepājā Vecajā ostmalā pirmo reizi šajā gadsimtā tika atvērta zivju tirdzniecības vieta, kurā pilsētnieki un viesi varēja iegādāties svaigas, kūpinātas un sālītas zivis: kūpinātas reņģes, butes, zušus un laša fileju, svaigas akmensbutes, mencas, brekšus, garneles kārbiņās un sālītas ķilavas spainīšos.

Vecajā ostmalā zivju tirgus darbojās pirmskara Latvijas laikā – tas atradās tuvāk tagadējam atpūtas centram “Libava”. Te parasti svaigas zivis uzpircējiem un citām kundēm pārdeva jūras un ezera zvejnieki.

 

Dalies ar Draugiem:
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Print

Related posts:

  1. Pārtikas produkti un to cenas Rīgas tirgū novembrī
  2. Ozons palīdz pārtiku saglabāt svaigu
  3. Lieldienās atklās Lauku labumu tirdziņu Spicē
  4. Pārtikas produkti un to cenas Rīgas tirgū oktobrī
  5. Izmeklēti ēdieni un vīna degustācijas un ar Latvijas labāko vīnzini

Publicēšanas datums: 28.aprīlis, 2008. pulksten 11:16

Kategorija: Jaunumi Kulinārijā, Raksti.Padalies ar viedokli