Kokteiļi salmiņi

27.oktobrī Rīgā notiks vienpadsmitais starptautiskais bezalkoholisko kokteiļu pagatavošanas konkurss Mattoni Grand Drink. Pēc Budapeštas, Krakovas un Berlīnes, Rīga kļūs par ceturto pilsētu aiz Čehijas Republikas robežām, kurā bārmeņi no 17 valstīm sacentīsies bezalkoholisko kokteiļu pagatavošanā.

Konkursā sacentīsies Eiropas valstu pārstāvji, kā arī bārmeņi no Argentīnas, Lībijas un Austrālijas. Dalībnieku sarakstu papildinās pieci bārmeņi – pēdējā pasaules čempionāta alkoholisko dzērienu pagatavošanā finālisti, kā arī iepriekšējā Mattoni Grand Drink konkursa uzvarētājs Seržio Pecoli no Beļģijas.

Latviju konkursā pārstāvēs Normunds Laiko un Raitis Akerblūms, Čehijas Republiku – Ahims Šipls un Milans Mriglods. Kokteiļu pagatavošanas tehniku, to garšu un kvalitāti novērtēs žūrija, kuras sastāvā ir piecu nacionālo asociāciju prezidenti, bārmeņi, arī no Latvijas, kā arī divi Starptautiskās bārmeņu asociācijas (IBA) pārstāvji. Konkursa uzvarētājs saņems 10 000 ASV dolāru, bet viņa pārstāvētā bārmeņu asociācija – 5 000 ASV dolāru.

Konkurss Mattoni Grand Drink sāksies 27.oktobrī plkst. 9.00 Rīgas viesnīcā Reval Hotel Latvia zālē Alfa. Skatītājiem ieeja uz pasākumu ir bez maksas. Konkursa rezultātus paziņos jau tajā pašā dienā svinīgā pasākuma noslēgumā viesnīcā Reval Latvia, kurā piedalīsies pazīstamā latviešu grupa Cosmos un Čehijas un Slovākijas estrādes zvaigznes – Peters Cmoriks, Ivonna Sančeza, Ļubomirs Brabecs un Davids Kolers. Svinīgās vakariņa gatavos slavenais latviešu šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. Uzvarētāju dzērienu receptes, fotogrāfijas un īsas dalībnieku biogrāfijas, kā arī konkursa norises gaitu reportāžās varēs apskatīt portālā www.mattonigranddrink.com.

Dalies ar Draugiem:
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Print

Related posts:

  1. Notiks Latvijas lielāko olu ripināšanas konkurss
  2. Noslēdzies skolēnu recepšu konkurss „Paņem līdzi pusdienas”
  3. Notiks čempionāts “Lieldienu gardākā maize”
  4. Baltijas labākie vīna viesmīļi viesosies Rīgā
  5. Izsludina veselīga uztura konkursus skolēniem un studentiem

Publicēšanas datums: 23.oktobris, 2007. pulksten 14:04

Kategorija: Jaunumi Kulinārijā, Raksti.Padalies ar viedokli