3. un 4.aprīlī pie veikala “Elkor Plaza”, Rīgā, Brīvības gatvē 201 norisināsies neparasti Lieldienu pasākumi visai ģimenei. Ikvienam būs iespēja piedalīties “Bīstamo mājsaimnieču” čempionātā un ar pašceptu maizi pretendēt uz “Gardākās Lieldienu maizes” īpašnieka titulu.

Sestdien 3. aprīlī visas sievietes ir laipni aicinātas piedalīties pirmajā “Bīstamo mājsaimnieču” čempionātā, kurā varēs uzzināt vērtīgu informāciju par saimniecībā noderīgām lietām un iegūt mājsaimniecībā ļoti noderīgas balvas.

Savukārt svētdien, 4. aprīlī līdz plkst. 13.00  ikviens apmeklētājs ir laipni aicināts doties uz “Elkor Plaza” ar pašceptu maizi, lai piedalītos konkursā “Gardākā Lieldienu maize”. Maizes eksperti novērtēs pašceptos kukuļus. Gardākās maizes autors balvā saņems maizes cepšanas krāsniņu un citas praktiskas balvas.

Pasākuma laikā darbosies arī zemnieku tirdziņš ar pārtikas un amatniecības izstrādājumiem, būs iespēja šūpoties, fotografēties ar trušiem, notiks olu ripināšanas čempionāts un olu krāsošanas paraugdemonstrējumi.

Dalies ar Draugiem:
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Print

Related posts:

  1. Notiks Latvijas lielāko olu ripināšanas konkurss
  2. Lieldienu gardumu tirdziņā – pārsteigumi no Mārtiņa Rītiņa
  3. Notiks bezalkoholisko kokteiļu pagatavošanas konkurss ”Mattoni Grand Drink”
  4. Kur uzglabāt maizi

Publicēšanas datums: 1.aprīlis, 2010. pulksten 16:20

Kategorija: Jaunumi Kulinārijā, Raksti.Padalies ar viedokli