Par Portālu

Pēdējā laikā ir mainījušies cilvēku brīvā laika pavadīšanas paradumi. Arvien biežāk mēs izvēlamies būt  kopā ar ģimeni, bērniem, ēst mājās gatavotu ēdienu un piedalīties tā gatavošanā. Portāls Gatavosim.lv ir veidots ar mērķi pilnveidot ikviena pavārmākslas prasmes, dalīties pieredzē dažādos knifiņos, kas saistīti ar kulināriju, kā arī uzskatāmi nodemonstrēt, ka ēst gatavošana ir pavisam vienkārša un patīkama.

Portālā Jūs atradīsiet  jaukas idejas par to, kā vienkārši un ar nelielu piepūli pagatavot maltīti sev un saviem mīļajiem gan svētkos, gan ikdienā. Daudzveidīgajā recepšu klāstā ir atrodamas lieliskas idejas ballītes galdam, kāzu, tradicionālo un netradicionālo svētku, dzimšanas dienu vai vienkārši romantisku vakariņu cienastiem.

Ja ēdiena recepti jau esat atraduši, bet netiekat skaidrībā ar visiem gramiem, miligramiem un pārējām interesantajām mērvienībām, šeit Jūs atradīsiet vienkāršu un uzskatāmu sistēmu, kurā šīs lietas pašpikot. Mērvienības.

Ja vēlieties uzzināt, kas slēpjas garšvielās, garšaugos, augļos un dārzeņos, arī to Jūs šeit uzzināsiet. Produktu apraksti.

Un tas vēl nav viss – lai kļūtu par īstu pavārmākslas meistaru, piedāvājam iepazīties ar veselīga uztura pamatprincipiem. Iepazīstināsim ar  dažādām aktualitātēm par un ap kulināriju, kas ne vien atvieglos ēdiena gatavošanu, produktu apstrādāšanu un to uzglabāšanu, bet arī ļaus uzzināt, ko ēd un kas ir cieņā citur pasaulē! Jaunumi, Padomi!

Gatavosim kopā!

Lai recepšu klāsts būtu vēl pilnvērtīgāks un daudzveidīgāks, Gatavosim.lv aicina Jūs piedalīties portāla veidošanā. Ja vēlieties kļūt par līdzautoru mūsu kulinārijas pasaulei, sūti mums savu recepti ar visām bildēm un mēs to publicēsim portālā! Iesūtīt recepti.

Dalies ar Draugiem:
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Print