Dārzeņi

Katru gadu pirms Ziemassvētku ballēm un Jaungada svinībām teju visi sieviešu žurnāli vēsta par to, kā zaudēt svaru nedēļas vai pat tikai dažu dienu laikā. Cik daudz šajās brīnumdiētās ir mītu un cik patiesības, trīs nedēļas ilgā akcijā centīsies pārbaudīt LNT raidījums ” Tautas balss”.

Akcijai vēl tikai līdz nedēļas beigām var pieteikties ikviena Latvijas iedzīvotāja, kura stingri nolēmusi vēl šogad līdz Ziemassvētkiem atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Veiksmīgākā eksperimenta dalībniece balvā saņems ekskluzīvu tērpu no modes veikala ”Absinte” jaunākās kolekcijas – tā būs vakarkleita no Valentīno, D&G, Versace vai kāda cita pasaulē slavena un atzīta dizainera kolekcijas! 

Eksperimenta dalībniecēm būs iespēja uz savas ādas trīs nedēļu garumā pārbaudīt, cik efektīvas ir dažādas novājēšanas metodes, vairāku veidu diētas, regulāras sporta nodarbības, kā arī skaistumkopšanas salonu piedāvātās iespējās – vakummasāžas, ietīšanas un citas metodes. Visas dalībnieces akcijas gaitā uzraudzīs speciālisti, bet tam, kādi ir sieviešu panākumi cīņā ar lieko svaru un kura no novājēšanas metodēm šķiet efektīvāka, televīzijas skatītāji katru vakaru 19.00 varēs sekot līdzi raidījumā ”Tautas balss”.

”Es pati nekādas īpašas diētas neesmu mēģinājusi, taču piedomāju par to, ko un kad ēdu,” atzīst ”Tautas balss” vadītāja Elīna Doļģe. ” Balva ir ļoti vērtīga, taču šajā akcijā pat būtiskāk ir tas, kā sieviete jutīsies pēc trīs nedēļas ilgas sevis sakārtošanas, sava ķermeņa sakopšanas, kā viņa izskatīsies šajā brīnišķīgajā tērpā,” uzskata Elīna.

Šoreiz akcijā var pieteikties tikai dāmas, pieteikumu jāsūta uz  kleita@lnt.lv.

Akcijas noslēgumu varēs Akcijas noslēgumu varēs vērot 28.decembrī LNT tiešraidē.

Dalies ar Draugiem:
 • Twitter
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Print

Related posts:

 1. Iedzīvotājus mudinās pievērsties veselīgiem ēšanas paradumiem
 2. Liepājniekus un pilsētas viesus priecēs zivju tirdziņš
 3. Ko iesākt ar olu dzeltenumu?

Publicēšanas datums: 5.decembris, 2007. pulksten 12:17

Kategorija: Jaunumi Kulinārijā, Raksti.

Birkas:2 komentāri rakstam “Raidījums ”Tautas balss” eksperimentēs ar diētām”

 1. linda saka:

  pec grutniecibas pienemos svara

 2. Igita saka:

  Piesakos!! Kopā jautrāk un arī vieglāk! :)

Padalies ar viedokli